2000
Label: Ariola - 74321 79501 2,BMG Ariola ČR - 74321 79501 2 • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock • Style: Ska
Ako To Prežijem? - Polemic - Gangster-SKA (CD, Album)

Akordy a text piesne AKO TO PREŽIJEM? od interpreta Polemic. Pozri si akordy, ktoré sú použité v piesni AKO TO PREŽIJEM? a nauč sa ju hrať na g: Gangster-SKA.

Rovnako hitovým sa stal aj nasledujúci album Gangster_Ska, z ktorého hitom sa stala práve titulná skladba i ďalšie single Komplikovaná a Ako to prežijem. V roku sa stala členkou kapely speváčka Nika, ktorá však so skupinou koncertovala len do roku .

- album "NENUDIN" - album "LIVE" - DVD "LIVE" - POLEMIC je nominovaný na Ceny ZAI za rok v kategórii Objav roka. Počas leta sa výborne darí skladbe "Ona je taká" a POLEMIC je v mesiaci júl skupinou mesiaca v hudobnej relácii Deka na TV Markíg: Gangster-SKA.

Hudobné CD: Polemic: Gangster-SKA / Reedícia Kráľovské zľavy Rýchly a bezpečný nákup Rýchle dodanie a nízke poštovné Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje – takzvané koláčiky alebo cookies.

Album Best of - Umělec Polemic. K zakoupení na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Doska ♫ Mesto ♫ Viera. Ukázky zdarma k poslechu. Polemic má na svém kontě pět řadových alb a jednu nahrávku živého koncertu (ta Missing: Gangster-SKA.


Los Sitios Llaman - Tipica 73* ,Canta: Tito Allen - Rumba Caliente (Vinyl, LP, Album) Play The Leading Part Name Of The DJ (Original Mix) - Chosen Few - In The Name Of The DJ (CD, Album)

1 Replies to “Ako To Prežijem? - Polemic - Gangster-SKA (CD, Album)”

  1. Polemic - AKO TO PREŽIJEM? (text piesne) Plán ako prežijem Len pre ten dvojzmyselný smiech Pre jasný plameň zápaliek Pre náruživosť letných rán Svoj plán odkladám Len pre ten úsmev pácham hriech Škriabem sa po vrcholkoch striech Gangster-SKA, Polemic. Novinky v katalógu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *